| VanillaSpice a întrebat:

Cati bani ati fi dispusi sa dati pe un balsam de buze? (maxim. ) Si de ce?

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

P*l*m, e un balsam de buze. 15 lei cel mai scump.

| bombonica22 a răspuns:

Pe un balsam as da 15-20 lei, dar daca este ruj si mai ales este de firma si stiu sigur ca este bun si tine mult as da maxim 50-60 lei. Mai bine e sa iti cumperi 1 la 3 -4 luni decat sa iti cumperi saptamanal si sa tina mult sa aiba consistenta, pigment etc. :*

| Sara2 a răspuns:

De regula imi iau unul la 10-15 lei, nu as da mai mult, nu am motive argumentative, pur si simplu atat imi permit

| AmanoYuno a răspuns:

In jur de 20-30(max.).mi se pare ca daca e unul de calitate nu costa mult ai observat? spre ex. yves rocherhappyacolo un balsam coasta 12 lei, te tine 3-4 luni si e chiar folositorhappyadica gandeste-te la diferenta dintre avon/oriflame si YR...yr e cel mai bun din franta(impreuna cu l'occitane care e cam scump) iar celelalte din romania.si banuiesc ca in franta sunt mult mai multe campuri cu flori si etc. de unde poti lua produse naturalehappy

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Eu as da maxim 15 lei.Nu-mi permit mai mult, se iroseste repede. Funda?