| anonim_4396 a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutati cu o parere: Cati bani ati fi dispusi sa dati pe fiecare sculptura? Multumesc!
- imagini in linkul de mai jos

https://www.dropbox.com/sc/n2jo0tsw2c68f1s/AAD9ddnms20kx ROYfCMT3Ba1a

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu stiu? 25-30 lei. Dar alea sunt pirografiate nu sculptate.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Am folosit pirogravura doar pentru copaci restul e din dalta si cutitul pentru detalii.Multam de raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are treaba cu pirogravura, ce se vede mai inchis la culoare e de fapt alta nuanta de lac.La copaci am folosit o pila electrica atata tot restul e din dalta si cutit.Multam de raspuns!

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Ai dreptate! M-am uitat mai atent.