| Nobodies a întrebat:

caut un coafor foarte bun in bucuresti, cel mai bun nu conteaza daca e scump, daca ma tunde asa cum vreau eu sunt cea mai fericita![funda] happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te tunde asa cum vrei tu, dar nu se potriveste cu fata ta sau cu textura firului de par? S-ar putea sa ai un rezultat contrar asteptarilor. Iti aduci aminte de zicala :"La pomul laudat sa nu te duci cu sacul?" Cauta o coafeza buna. Uita-te la prietenele tale si daca iti place cum e tunsa vre-una cere-i detalii. Sunt multi care te vor tunde asa cum vrei tu, o sa-ti ia o gramada de bani si vor fi fericiti ca nu si-au batut capul lor cu tine. Nu te arunca in "necunoscut" ca nu stii ce rezultate s-ar putea sa obtii.

1 răspuns: