| devine a întrebat:

Stie careva un coafor unde te tunde OK (macar) si nu e foarte scump, in Bucuresti? Pana si la cele mai scumpe tund ca naiba toate si toti...; eventual prin sectorul 1

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

La frizerie e ca la loterie...noroc...
daca te tunde bine platesti... daca nu te tunde bine platesti...
nu stiu nici o frizerie mai de doamne ajuta...

| alecs871 a răspuns:

Sunt baiat, dar am 2 surori care se duc la DIVA Salon, sau ceva de genu. Este la podul grand, pe partea cu Crangasi-ul, pe strada Ceahlau, fix la intersectie, cred ca se vede din statia lu` 41, si nu cred ca sunt preturi mari, ele se duc mereu acolo

| deya90 a răspuns:

Violete