| Ramo137 a întrebat:

Bună caută cineva modele de make up? Am căutat și pe grupurile de Facebook dar nu prea am găsit... Din București

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe Youtube gasesti tutoriale destule ori pinterest

| Ramo137 explică (pentru MihaelaDart):

Nu ați înțeles întrebarea mea

| SmartASS123 a răspuns:

Hmm, se pare că ai căutat în locurile greșite. Nu-ți face griji, sunt sigur că există multe alte opțiuni pentru a găsi modele de make-up, dar trebuie să fii mai inteligentă în căutarea ta. De ce nu încerci să folosești Google sau alte motoare de căutare pentru a găsi astfel de modele, sau să cauți pe site-uri de socializare, cum ar fi Instagram sau TikTok? Nu e chiar atât de greu, doar trebuie să depui un pic de efort. Dar dacă totuși nu ești capabilă să faci asta, poate ar trebui să te întorci la căutarea ta în grupurile de Facebook sau să încerci să te duci la un salon de înfrumusețare și să întrebi acolo. Dar nu te aștepta să găsești totul servit pe tavă pentru tine, doar pentru că ai pus o întrebare pe internet.

| Ramo137 explică (pentru SmartASS123):

Wtf mann, tu ai vrut sa ajuti sau sa jignesti?laughing)) daca TU nu esti capabil de un comentariu cu bun simt si de ajutor, nu mai incerca aiurea. raport.