| Balchievscaia_Gabriela_1992 a întrebat:

Ce photoshop folosesc grupurile de pe facebook ca de exemplu(make you smile sau d-soara rebela ) in general aceste categorii pentru adolescenti pentru ca le-am intrebat si nimeni nu a vrut sa imi raspunda

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu conteaza versiunea photoshop-ului atata timp cat nu este mai mica decat cs4.
Singurele diferente sunt ca cu cat versiunea este mai veche, cu atat se lucreaza mai greu, si ai mai putin obtiuni, asa ca iti recomand veriunea cea mai nou de photoshop, sau, doar Photoshop Cs5, pe care-l folosesc si eu.

| Balchievscaia_Gabriela_1992 explică:

Mersi dar versiune Cs5 e prea dificila pentru mine se foloseste pentru lucruri profesionale
apreciez raspunsul tau
mersi

| Adina87 a răspuns:

"Photoshop" este unul singur si vine de la "Adobe Photoshop". Avand in vedere furmularea intrebarii, s-ar putea sa ti se para destul de complexa aceasta aplicatie, insa poti face orice fel de editare foto cu ajutorul ei happy.

| Balchievscaia_Gabriela_1992 explică (pentru Adina87):

Pai da tipurile alea de cs2, 3,4, 5. sunt dificile
multumesc pentru. raspuns