| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Ce antiperspirante folositi? Va dati si noaptea cu ele? E adevarat ca se poate face cancer de la aluminiul din compozitia lor? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Mersi. Sper ca te-am putut ajuta. happy

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu se daca este adevarat. Unii spun ca nu, altii ca da, nu au facut inca studii concludente care sa cada de acord asupra unui raspuns.
Eu folosesc de la Rexona Invisible Dry si ma dau doar noaptea, inainte de culcare. Nu mai ma dau si dimineata.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru OoBunnyoO):

Multumesc! Un raspuns foarte amplu!

| OoBunnyoO a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Mersi. Sper ca te-am putut ajuta. happy

| kiri11 a răspuns:

De obicei aceste produse se folosesc dupa fiecare dus dar asta depinde de obiceiurile fiecaruia.

Răspuns utilizator avertizat