| Kyzz a întrebat:

Bunabatting eyelashes
Ce ar trebui sa contina profilul hi5-ului perfect?
da-ti si siteuri

7 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Nu cred ca exista "hi5-ul perfect" ...in orice caz hi5-ul a devenit foarte naspa cu toate pitzipoancele si...
p. s foloseste facebook-ul ca hi5-ul e demodat!

| oannabomboana a răspuns:

Pai exista.
-Un profil perfect :">.
Ti-l prezint pe al meu. http://oana-dulshyk.hi5.com
. fara intrigi si deznodamant, fara melodii de nebuni dar nici manele. Subtil, placut si profund placut. :>

| bd a răspuns:

Eu zic sa incerci facebook. pe hi5 sunt toate pitipoancele si cocalarii.si despre hi5'ul perfect. incearca sa nu il incarci cu prea multe chestii banale. fa un scurt about me fara prea multe chestii de genul SuNtH CeL MaI si rahaturi de genul asta.alege un skin nu prea incarcat care nu oboseste ochii...

| Byclick a răspuns:

Numele real! nu pseudonimul + o tona de caractere ciudate.

| Raiden a răspuns:

Hi5-ul este atat de demodat. Foloseste Facebook-ul.

| Ðida a răspuns:

Nu cred ca exista profilul perfectthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze artistice realizate de tine cu tine! Nu modificate sau editate in nu stiu ce program!
Sincer!happy
Bye bye!