| Daria a întrebat:

Ce ingrediente ar trebui sa contina un sandwich perfect pentru voi?winking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă omor cu așa ceva!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

O intrebare buna happy
salam picant sau muschi
cascaval Dalia sau branza de vaci(nu de oaie)
[sa fie facut la aparat]
dupa ce se face adaug ketchup si castraveti

al tau cum este?

| cristi13 a răspuns:

Ti se va parea fff ciudat: 1.salam laughing 2. un strat de felii de castravete(f subtiri) 3.cateva felii de branza(la fel f subtiri) 4. un pic de mustar dulce cu miere(ala knorr) 5. felii de salata(3-4) si 6. un pic pe piper(eu pun f mult deoarece imi place picant).PS:numerele sunt ordinea straturilor(stratul 1, 2, 3,etc.)poti inlocui branza cu cascavalwinking(eu asa fac dar cand se termina mi-e lene sa ma duc la magazin...).Un sandwich din asta iti ajunge o zi intreaga. Sper sa iti faci si tu si da-mi un pm si zi-mi daca ti-a placutwinkingwinking

| DildăuPaispe a răspuns:

Pai... 1. O felie de paine. 2.O felie/foaie de salata. 3. Una de sunca. 4.Maioneza. 5. felii de rosii chery(foarte mici). 6.Marar. 7. Fasii subtiri de carne de pui pane. 8. Cealalta felie de paine...

Reteta creata de mine "Healty Bread"

| theprettyreckeless a răspuns:

In special Sunca.

| Marin46 a răspuns:

Pai sa vedem eu de obicei pun asa:iau un colt de paine,pun prima data almete sau branza,dupa aia o felie de rosie, apoi salam, castraveti si rad niste cascaval mie asa imi place pofta buna big grin