| d_9428 a întrebat:

Buna!
Ce as putea face pentru a preveni ingrasarea parului? Mi se ingrasa parul foarte repede.(azi ma spal si maine mi se ingrasa). Ma exaspereaza chestia asta. Ce pot face? Ce sampon sa mai folosesc ca le-am incercat pe toate si degeaba?
Stie cineva vreun tratament?
Help me please!

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Uite, sper să te ajute : http://www.topsanatate.ro/articol/remedii-pentru-parul-gras-21325.html
O zi bună! Te pup! :)

9 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mercy pentru fundiţă, mi`o pun mâine în păr când mă duc la şcoală, vreau să arăt mai trendy happy

| octavianpas a răspuns:

Firstul, samponul si balsamul de la Forever si regenereaza si parul.

| gossipgirl a răspuns:

Incearca samponele Syosswinking

| tweety_8071 a răspuns:

Nu stiustraight face
sincer sunt in aceeasi situatie. mi se ingrasa foarte repede parul trebuie sa-l spal tot la doua zile, am folosit o gramada de samponuri si solutii contra ingrasarii prului si degeaba...totusi am observat ca daca te dai cu fixativ nu se mai ingrasa parul asa repedebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de un an (cred laughing) ma spal cu dove. este fff bun tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca cren si spala-te mai des

| zuzulici a răspuns:

Vai.problema asta o 40% din fete e super nasol... eu am folosit Pil Up Sebum lotion, numai ca e km scumpel e 99 lei, insa la mine a mers si sunt foarte multumita de el sincer acum nu stiu ce sa zic depinde de corpul fiecaruia, dar acum nu mi se inghrasa parul decat la 4-5 zile sincer e ff bun, asa mi s-a parut mie:*:*