| andreiurza33 a întrebat:

Buna!? ce ati alege dintre un sampon de la lush + balsam si unul de la AVON ADVANCE TECHNIQUES +balsam? stiu ca diferenta de pret e mare dar nu conteaza. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Intr-adevar lush are o gama de produse foarte faine si cica naturiste, dar au niste preturi uriase, daca vrei ceva mai ieftin si la fel de bun iti recomand favisan sau lifecare, si de la lifecare http://www.lifecare-produse.ro/index.php produsele sunt naturiste dar mai greu de gasit in caz ca nu ai un reprezentant,dar no way avon,sampoanele de la avon au o tona de chestii daunatoare,daca nu vrei ceva naturist,incearca ceva de la l'oreal sau syoss,dar nu avon.Dar totusi ti-as recomanda favisan, gasesti in farmacii, spala bine, nu are substante chimice, si mentine parul spalat pana la 4 zile.:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| afrodita3333 a răspuns:

Lush pentru ca am auzit lucruri bune despre produsle lor.

| Caood a răspuns:

Lush

| AndreiAndrew a răspuns:

Eu l-as alege pe cel de la Avon, stiu multe persoane multumite de acest sampon! Bafta!winking