| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre sampoanele si balsamurile din gama Advance Techniques de la Avon? Tocmai mi-am comandat un sampon si un balsam si nu stiu daca sunt bune de cevabig grin.

8 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Eu am Spray fixativ de la Advance Techniques si sunt multumita de el, e bun si miroase frumoshee hee am avut si sampon dar nu prea se potrivea cu tipul meu de par, oricum era destul de ok acum depinde si de tipul de par si ce iti place.

| Lavinia218 a răspuns:

Nu sunt bune de nimic!

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Mie personal nu imi plac pentru ca imi provoaca matreata sau ale cele... poate tu nu o sa ai probleme.
Daca vrei iti recomand masca de par de la PLANET SPA cu ulei de mascline credstraight face mie imi place muult si am recumparato de multe ori.happy
Sper ca ti'am fost de ajutor!

| blackangel95 a răspuns:

Nus bune iti fac matreata.

| OliviaLowe a răspuns:

Eu nu folosesc produse Avon, pur si simplu nu am incredere eu folosesc dercos de la VICHY (pentru toate tipurile de par) si eu sunt multumita!

| Luana2347 a răspuns:

Nu pot spune nici ca sunt foarte bune dar nici proaste, asta depinde si de parul tau

| Deea16Deutsa a răspuns:

Marea majoritatea a produselor de la avon sunt buna.Dar depinde fiecare persoana. Eu am folosit sampoon de la avon si a fost foarte bun dar a folosit si o prietena si ei nu ia priit.

| MonsterKid a răspuns:

Pai'
Sincer nu sunt bune iti fac matreata straight face
Daca vrei sa te trezesti de dimineata cu parul plin de matreata treaba ta
Eu nu ti le recomand o.o
Funda? puppy dog eyes
big grin