| patygirl a întrebat:

ce coafuri credeti ca m-ar avantaja avand in vedere ca sunt foarte slaba si am 1.60 inaltime. eu prefer coafurile cu volum dar nu stiu daca ma avantajeaza. eu acum sunt tunsa filat, cu breton care trece putin peste sprancene, lungime pana la umar si putin peste ( nu pot fi exacta daca parule e filat, ma intelegeti) si de culoare negru; iar ochii sunt mari si caprui foarte inchis. ce-mi recomandati? dau funda!

1 răspuns:
| clody83 a răspuns:

Ai aici mai multe modele de poti alege: http://www.mujer.ro/coafuri-2011