| Dana23 a întrebat:

Ce coafuri imi recomandati pentru scoala? Funda la cele mai frumoase si usor de facut idei!:*

Răspuns Câştigător
| Dimineata a răspuns:

Intra pe facebook si pe urma pe link'ul urmator:
http://www.facebook.com/lilithmoon

Sunt vreo 300 de coafuri pentru orice ocazie, usor de realizat.
p.s: sub fiecare poza e un link cu video, care iti arata cum a fost creata coafura respectiva.

4 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Http://www.mujer.ro/coafura/blog gasesti aici idei. Have fun! :)

| NatyNate a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......ru_scoala. Nu e nu stiu ce aici dar poti sa.ti faci un coc sau iti prinzi parul in doua codite.sau intr.o coada impletita :).