| AnA19MaRiA a întrebat:

Nu mai stiu cum sa`mi fac parul la scoala, lungimea este peste umar cu vreo 5 cm.Imi dati niste idei de coafuri nu foarte sofisticate, usor de facut.kisskissfundita

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Prindeti-l intr-o coada sus, cu un fir in stanga si in dreapta lasate, sau un coc mai"neingrijit" adica iti rasucesti parul de cateva ori ca un coc si apoi il prinzi cu o clama, http://blondutzza.blogspot.com/2010/09/diverse-cocuri-rapide-2011.html,o coada impletita intr-o parte, ai putea sa iti faci breton, etc:D

5 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Intra pe www.divahair.ro si gasesti acolo tot ce ai nevoie in materie de moda. :)

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Ms de sfaturi pe mine m-au ajutat love struck

| Melodramatic a răspuns:

Ei bine zuzo negru pe alb e usor sa scrii niste frizuri dar poate nu-ti place, uitate pe internet la niste frizuri ca sunt modele, ia-ti un model fain de pe acolo care iti place tie si nu numai, da e colorhee hee

| ionutz2000 a răspuns:

Tundete.Stiu ca e criza dar sa te zgarcesti si la tuns laughing.