| anonim_4396 a întrebat:

ce companii de makeup mai stiti in afara de avon si oriflame,... dar sa fie bunehappy

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Yves Rocher, Revlon(cele mai bune fonduri de ten ), Mac(cele mai bune produse, dar si cele mai scumpe un fond de ten costa in jur de 150 lei, Maybelline, Sephora( iubesc produsele de la ei ), peggy sage ) de la ei imi place ojele) Sleek ( cele mai bune truse ). si multe altele

5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii

| 6111992 a răspuns:

Buna Sephora,Yves rocher, Esences,(fardurii oje sampoane)Body shop, Revlon(au sampoane foarte bune)eu folosesc mult produsele de la Yves rocher este o firma franceza si au produse foarte bune.

| alice014 a răspuns:

Yves Rocher... de cosmetice... parca erau numai parfumuri si geluri de dus, nu mai tin minte.

| Cuniska a răspuns:

MaryGold, Faberlic

| hotstyle a răspuns:

Ebiju si giada. ebiju e de bijuterii si giada-rome e de bijuteri si cateva produse