| ForsakenAngel a întrebat:

Ce companii la care poti sa fi reprezentat mai stiti in afara de avon, oriflame si metropolitan? Vreau sa devin reprezentant si as vrea sa stiu ce companie are cea mai mare gama de produse si care da cel mai mare procent din vanzari.

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Faberlic

| bianca a răspuns:

Avon are peste 3 milioane de reprezentanti in intreaga lume si poti ajunge pana la 30% procent din vanzari ca reprezentantwinking

poti deveni si lider si atunci vei avea mult mai multe castiguri.
pentru mai multe informatii da-mi add bia_coolgirl94
te astept :*

| freehugs a răspuns:

La Infinity happy

| dana_7218 a răspuns:

Faberlic, yves-rocher, infinity

| Dj Boalca a răspuns:

Eu lucrez la OVB ALlfinanz... poate iti fac si tie o analiza fin.gratis...ce zici?