| ForsakenAngel a întrebat:

Ce companii la care pot fi rezprezentant stiti in afara de avon si oriflame (am prea multi cunoscuti reprezentanti la companiile astea ).
Pute-ti sa lasa-ti un site sau sa ziceti ce procent castig din vanzari

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hemel, Metropolitan, Forever, Internity, Federico Mahora, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intereseaza un procent de 15% din vanzari si 43% din munca depusa? E vorba de Compania Forever. daca te intereseaza trimite email la rozi_70@yahoo.com

| Alinutza_5368 a răspuns:

Amway, Forever Living! La Forever Living depinde de prima comanda dar pot sa recomvand produsele sunt foare foarte foarte bune si sunt pe baza de aloe vera totul e natural.