| IoanaV45 a întrebat:

Ce crema imi recomandati pentru cosuri? Am multe pete dar si cosuri si as vrea sa ma scap mai rapid de ele

5 răspunsuri:
| wolfves a răspuns:

Iti recomand sa te duci la dermatolog, el va stii ce sa iti dea sa te ajute. Eu am fost si e mult mai bine.
Conteaza si alimentatia, dar depinde si daca esti in perioada adolescentei, pentru ca e cel mai probabil de la hormoni.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Aloevera (direct stors de la planta) eu am incercat si a mers!

| Aurora99 a răspuns:

Daca nu doresti sa apelezi la dermatolog,poti incerca urmatoarele produse de la Amway, care sunt testate clinic(adica pe voluntari umani), nu contin alergeni, parabeni si sunt concepute pentru tineri, dar logic ca functioneaza si pentru toate varstele.
https://amagram.amway.ro/......ry/2209291
In caz ca doresti vreun produs, instiinteaza-ma in privat.O zi frumoasa!

| Adry05 a răspuns:

Sa stii ca e adevarat ce se zice cu aloevera, dar planta trebuie sa aiba minim 4-5 ani vechime ca sucul sa aiba toti nutrientii necesari.

| NicoleEazi a răspuns:

Erifluid din farmacie aplicat doar pe cos cu betisor de ureche, fara a aplica pe toata fata