| aead a întrebat:

am folosit crema de cosuri SKINOREN si nu a avut nici un efect! ce imi recomandati sa scap de cosuri?

2 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Sange de virgina...cauta intai o masina de dat timpul inapoi. Gasesti tu prin evul mediu d'alea cu chiloti de tabla.

| cristina_6311 a răspuns:

Incearca izotrexin...dar inainte curata'ti fata cu IVAPUR.e un gel care te va ajuta mult.Eu am fost la derma si mi-a dat asa : dimineata ma dau cu skinoren, la mine are efect si seara cu izotrexin.dar inainte ma spal cu Ivapur.cEL mai bine e sa mergi la un dermatolog.Succes