| Deedee001 a întrebat:

Ce e mai frumos:o bratara de aur sau mai multe bratari cu margelute?

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Depinde de personalitatea persoanei caruia vrei sa i le daruiesti

daca e o fire mai timida,mai cuminte,mai delicata,genul acela ingeras atunci ar merge o bratara de aur finuta,eleganta,
dar daca e genul mai cool sau de ce nu mai rock, sau chiar stilul hippie atunic ar merge niste bratari cu margele(iar margele pot fi de plastic, de lemn, sau care imita cristalele)pot fi colorate, sau pot fi din diferite materiale(metal, textil)cred ca ai vazut si tu seturile acelea de bratari(1-2 di margele, una rotunda simpla din metal sau lemn si una dintr-un lant cu o esarfa bagata printre zalele lantului)

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Bratara de aur e eleganta poate fi purtata la ocazii si cele cu margele purtate zilnic :d

| ZambeteKidd a răspuns:

Depinde de ce bratari sunt adica cum arata ca aspect bineinteles cred ca mai multe bratari cu margelute ar arata foarte dragut si in plus e si mai avantajos.Succes iti doresc!