| madalinacr a întrebat:

Buna ce faceti? iar revin cu o intrebare am prezentare sambata la niste haine si as dori sa imi pensez sprancele ce model as putea alege? as putea sa le pensez acasa fara a mai merge la cosmetica? am avut tragedii la cosmetica cand ma pensat i-am spus sa nu mi le subtieze tare si fix aia a ffacut. am ramas fara...happy

2 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Cea mai potrivita forma este cu siguranta chiar forma ta proprie si personala. Evident, intr-o varianta mai soft, ingrijita. Cele mai nereusite si mai strambe forme ies atunci cand incerci sa iti schimbi in totalitate si singura forma sprancenelor. Poti sa tii cont si de trasaturile fetei. Uite un articol interesant, care sper ca te ajuta http://beautyrevealed.wordpress.com/......asaturile/

| Shine a răspuns:

Dupa parerea mea, este mai bine sa te faca o persoana care se pricepe. Tu poti gresi forma neavand experienta. Nu trebuie sa iti fie teama sa te duci din nou la salon doar pentru ca ai avut o experienta neplacuta o data. Multor fete li se intampla. Insa, ar trebui sa ii explici foarte clar de data asta sa le faca cum vrei tu. Uite ceva care sa te ajute, daca decizi sa le faci chiar tu;):* : http://www.intrefete.ro/......ri-7743802