| suntata a întrebat:

Ce firme de ornat nunti din Suceava sau pascani stiti, dar mai ieftine.
Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Cum adica de ornat nunti? presupun ca ai vrut sa spui de amenajat sali.Pot sa-ti recomand din Botosani o florarie care se ocupa cu asa ceva amenajari si aranjamente florale pentu nunti.Sunt profesionisti si nu sant exagerat de scumpi. Floraria Eden Botosani sau Floraria Eden Iasi aceeasi firma. http://www.florariaeden.ro/

| raresandrey a răspuns:

Da-mi o confirmare daca iti place

| suntata explică (pentru raresandrey):

Multumesc mult.dar nu este ceea ce caut eu...m-am exprimat gresit. vreo o firma de decorat sala de nunta. nu aranjamente florale. oricum iti multumesc

| raresandrey a răspuns (pentru suntata):

Acea firma se ocupa cu tot ce inseamna aranjamente pentru o nunta incepind de la buchetul miresii pina la decorat sala, tot ce presupune ornament la biserica absolut tot de A la Z. Sunt specializati pe asa ceva. ai link-ul daca te razgandesti.