| Anca233 a întrebat:

Buna, ce folosiți de obicei pentru buze extrem de crăpate și uscate? În afară de strugurel, nu prea funcționează pentru mine ????????‍♀️

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Unele prietene folosesc cutiuta roz de la Oriflame.Merge si Vaseline.
Daca ai bani Lainege Sleeping Mask.Sau dupe mult mai ieftin Revolution Sleeping Mask.

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Crema de galbenele

| mODIN a răspuns:

Eu folosesc crema de galbenele si mi se pare ca isi face mai bine treaba

| ioana748 a răspuns:

Crema de galbenele.

| ScottishPrincess a răspuns:

Strugurelul (gelul acela cu ulei) nu te prea ajuta. Poti incerca un balsam de buze de la firme gen Nivea sau Avon.

| lanadelrey15 a răspuns:

Vaselina de la "vaseline" e unul dintre cele mai bune produse pentru buze uscate si crapate, o poti gasi pe notino si e foarte ieftina.