| ScapaMaDeEa a întrebat:

Ce haine pot purta daca am gleznele groase? Va rog ajutati-ma. Nu sunt grasa, am 1.68 si 59 de kg, dar am picioarele si gleznele groase, seman cu tata. Imi doresc enorm o fusta scurta, mulata, dar ce dresuri sa port ca sa mi se mai subtieze picioarele? Ofer funda!

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Poti lua dres negru opac, asortat unei fuste de lungime medie usor supradimensionata si unei perechi de pantofi cu toc inalt intr-o nuanta metalica, este in tendinte si totodata "acopera" gleznele groase.

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| AdorDresurile a răspuns:

Ti-ar trebui niste dresuri negre lucioase, iti vor da iluzia ca ai picioarele mai slabe happy