| Anonimă0201 a întrebat:

Hei am o întrebare pentru fete:Vine balul şi nu prea ştiu ce să port, în garderoba pe care o voi purta doar fusta o am sigur, e mulată cu fermoar în faţă scurtă, cu puţin talie înaltă ce aş putea purta ca încălţăminte? Nu vreau tocuri, aş putea purta nişte ghetuţe, cizmuliţe că tot e frig afară laughing?

Răspuns Câştigător
| AndreeaRadu9 a răspuns:

Da, poţi să îţi iei ghete, dar trebuie să te 'mulezi' cu toată ținuta după tenta asta casual. Asta înseamnă că trebuie să ții cont și de partea de sus.
Fii atentă, poți să îți iei un dres negru, mat, puțin mai grosuț, dă foarte bine cu fusta și getele, iar în sus un tot/bluză, să fie cât simplă de preferat, iar peste o gecuță de blugi. Cu părul aranjat (tapat, cât mai mult volum) și puțin machiaj o să arați genial. Distracție plăcută!

| AndreeaRadu9 a răspuns (pentru AndreeaRadu9):

Top*/bluză cât mai simplă*

| Anonimă0201 explică (pentru AndreeaRadu9):

Mulţumeesc frumos :* eşti genială

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cizmulite sau ghetuțe cu toculet inalt

| Leerix a răspuns:

Din ce material e fusta? E groasa sau subtire?

| Anonimă0201 explică (pentru Leerix):

Poliester şi bumbac laughing ceva de genu, e subţire şi e albastră închisă

| Cebotari_Felicia_M._2001 a răspuns:

Ghetuțele nu prea ar merge pentru că ar trebui ceva mai de seară.Ar fi bine ceva cizmulite ca bataleonii.Nu mi-ai spus de ce culoare este fusta.Cizmulitele bataleoni cred ca ar merge pentru ca vin pe picior si dau un stil frumos picioarelor plus ca sunt călduroase, comode si găsești si fără toc.

| Anonimă0201 explică (pentru Cebotari_Felicia_M._2001):

Am spus e albastră închisă