| Hayley_3363 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru parul gras? Am incercat cu multe sampoane pe baza de plante. Nu au dat nici un rezultat.

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Pai eu am acceasi problema.si imi fac o masca din ou batut.si il ti pe cap si apoi iti samponezi parul si pui si balsam dupahappy
e eficient:*

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am folosit Head and Shoulders si am scapat cu el si de problema parului gras si de matreata. E foarte bun.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vezi daca te ajuta un sampon mai de calitate pentru problema ta, de exemplu klorane (gasesti in farmacii ).

| spy2o a răspuns:

Clear, e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un sampon purifiant de la Amway, este si foarte concentrat deci iti ajunge o perioada mai mare de timp decat unul obisnuit. Daca vrei mai multe detalii si chiar vrei sa incerci tinem legatura. Cu prietenie Corina