| ujimoto a întrebat:

Am parul gras si am incercat multe tipuri de sampoane pentru par gras. Imi recomanda cineva ceva ce a dat rezultat?

1 răspuns:
| Love4ever.EU a răspuns:

Sti, daca ai vreo15-16 ani sa zic asa...acum asta este perioada, si nu prea ai ce face! Si eu am acceasi problema, am incercat o multime de samponuri, si altele, dar nici un rezultat, mi se ingrasa parul la fel de repede! K am ajuns in situatia ta...nici nu stiu cu ce sa imi mai dau, sa nu mi se ingrase atat de repede!