| XxXExpert a întrebat:

Ce imi recomandati sa port la nunta surorii mele? Orice in afara de pantaloni de costum! Nu imi place sa ma imbrac la "patru ace"! Sunt putin mai pe blugi. Ce-mi recomandati?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este nunta surorii tale. Nu poti sa te duci ca la discoteca. Fa un efort si imbraca-te in costum.

| ElenaElenutzaElena a răspuns:

Pai s-ar putea sa se supere sora ta ca nu ai purta ceva mai la patru ace! Poate chiar o faci de ras! Eu zic sa iei un costum negru cu o camasa........nu conteaza dar sa nu fie neagra cu niste pantofi si daca e nu iti pui papion sau cravata! happy
Macar la acest frumos evenimiment sa te imbraci si tu la 4 ace!
Eu asta ti-as recomanda!
Funda?

| Sadop a răspuns:

Dacă chiar nu vrei să porţi un costum porţi opta pentru o pereche de blugi negri mai strâmpţi, o cămaşă albă, pantofi şi un papion.
Baftă!

| deeah2elen a răspuns:

Iti poti lua daca vrei neaparat blugi cu o camasa eleganta si papion si eventual un sacou peste, optional.,

| ema1ih a răspuns:

Daca e si nunta surorii tale, mai bine ti-ai lua un costum.

| Chøço a răspuns:

Păi poţi purta blugi şi o cămaşă albă şi un sacou negru.

| Kasia a răspuns:

Domn'le,fiecare aveniment are dress code'ul lui.
La o nunta te duci in costum.E nunta!
Punct.

| Barbiiiedoll a răspuns:

Imbracate intr-o rochie ..scurta sau lunga.dar nu treisferturi I don't want to see.
O pereche de pantofi dar nu platforme
Si un plic happy
Funda?batting eyelashes :*

| HolyPotato a răspuns:

Ia-ți pantaloni de costum că nu mori.