| EnvyU a întrebat:

Cum sa ma imbrac la nunta? In august este nunta lu' fratemiu si sincer nu ma pricep la moda, mai ales la o nunta. Eu as vrea sa ma duc in blugi si un tricou si i-am spus asta cumnatei si mi-a dat o privire de parca ar fi vrut sa imi ia gatu.

Asa ca va veni vremea cand ma voi duce intr-un magazin de haine mai de buzunarul tuturor (nu vreau sa dau mai mult de 3 milioane) si v-as ruga mult daca mi-ati oferi niste pareri.

AHH apropo sunt baiat, am 23 de ani.1.72, 70 kilograme, si am o fata de zici ca am 16 ani.

Imi place mult la ocazii sa port o camasa, blugi mai simpli si un sacou casual gri sau negru.

Credeti ca este mai bine sa iau costum cu cravata pantaloni tot tacamul? sincer habar nu am.

Multumesc pentru raspunsuri si daca aveti nelamuriri intrebati ca raspund repede big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o cravata, scuze!
S-ar putea sa nu fie prea mare poza, dar cand am copiat-o era mare! Mareste pagina la 15a si o sa fie mai mare daca nu este deja!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valentingb a răspuns:

Daca vrei sa te ai bine cu noua ta cumnatica, te imbraci cu pantaloni la dunga, pantofi de lac happy, sacou si camasa, fara cravata ca nu poarta nimeni, nu mergi la munca ci la distractie, sau daca vrei sa porti blugi, poti cumpara blugi negri, astfel faci un compromis, nici cumnata nu se va supara prea tare, nici tu nu te vei purta pantaloni de satin.

| Iubibilăă a răspuns:

Intr-un costum si o cravata.
Pa, pa.
Distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imbraca-te asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres

O sa fie si mai,, chic,, si o sa fii mai la moda si lejer...mi se pare tare frumos costumul acesta! Numai sa nu sari in sus ca in poza!;)
Iti trebuie:
O camasa
O pereche de blugi
O pereche de adidasi/pantofi
Un sacou pe culoarea neagra/gri
Si...un cadou pentru nunta!
Sper sa-ti placa, deoarece combina si gusturile tale, cred...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si o cravata, scuze!
S-ar putea sa nu fie prea mare poza, dar cand am copiat-o era mare! Mareste pagina la 15a si o sa fie mai mare daca nu este deja!

| senstein a răspuns:

In izmene

| Erzaa a răspuns:

Daca vrei sa te simti bine in pielea ta, poti combina genu de haine pe care le-ai vrea tu cu ceva elegant, de curand am fost la o nunta si am vazut pe multi imbracati asa : aveau o pereche de blugi, un tricou si un sacou, le stetea foarte bine happy. Nu prea se mai poarta costum, si esti cam tanar ti-ar veni bine. Parerea meahappy :*

| GatitulMiresei a răspuns:

Persoanele care te-au invitat vor aprecia efortul tau de a te imbraca adecvat unei ocazii speciale, cum e nunta.
Cateva idei: http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-costum-mire/;
Alege un costum intr-o culoare neutra, ca de exemplu gri sau bleumarin.

| AlexAvram94 a răspuns:

Daca te tine buzunaru te-as sfatuii sa te imbraci la patroace.Sa fii tu in rand cu lumea!

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute