| Ellliiii a întrebat:

Ce magazine de haine online stiti care trimit coletele prin posta romana nu prin fan curier. Ps: in afara de "Okazii " "tredzone si "miniprix". Multumesc, Fundita!

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pentru haine www.newlook.com, www.asos.com iar pentru accesorii www.crownfashion.ro

| MihaelaDart a răspuns:

Www.boohoo.com este site englezesc, coletul il primesti la posta romana si plata o faci prin cont bancar (daca ai tu ori parintii tai). Coletul vine cca in 5-7 zile lucratoare.

| pisicuta2884 a răspuns:

Uite draga, Bonprix, Infinite, boohoo. Sper ca te-am ajutat. Imi dai funda, te rog?

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi