| andreeaoana99 a întrebat:

Ce mai e la moda anul acesta?
Ce culori se poarte, ce fel de haine se poarta?

Răspuns Câştigător
| Aanonymous a răspuns:

De la rosu intens, galben crud si portocaliu pana la elegantul alb si clasicul negru, aceste culori aduc o nota noua, proaspata si clasica pentru primavara si vara 2012.Nu ezitati sa purtati in primavara 2012 ochelari de soare cat mai indrazneti, bijuterii, bratari late si colorate, palarii, curele, brose etc.

De asemenea, nu uitati ca primavara avem intotdeauna nevoie de o jacheta. In 2012 aceasta jacheta sta sub doua tipuri: sacou sau trench. Hainele de piele sunt absolut interzise!

Majoritatea fustelor la moda in primavara lui 2012 nu sunt nici scurte, nici lungi, ele vin pana la nivelul genunchilor! Fusta mini este, si ea, absolut interzisa! Fusta mini nu se poarta in primavara 2012.

Croiala pantalonilor care se poarta in primavara 2012 variaza foarte mult, aici aveti o paleta larga de alegere. Pantalonii la moda pot fi lungi pana in pamant si evazati, sau marinaresti, sau pur si simplu strech. Si aici avem totusi un lucru interzis: pantalonii scurti purtati peste colanti sau dresuri! Daca tineti neaparat sa va aratati gleznele purtati o fusta! Pantalonii scurti purtati peste colanti sunt de mare prost gust!

FUNDA?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce vezi prin magazine aia e la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta culorile tari la pantaloni (verde,galben, mov etc.)
Poti sa-ti iei niste reviste de moda, care sunt sigure(Elle, Marie Claire, Cool Girl etc.).

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!
Rochii, costume, jeans, sacouri, camasi, bluze, etc. Fii in pas cu moda!