| antoniaanti1995 a întrebat:

Anul acesta ce haine se poarta si ce culori etc.

Răspuns Câştigător
| Luannah a răspuns:

Crem,maro,putin galben, culorile astea care le vad eu plictisitoarethinking Mai ales crem si maro sunt ingrozitor de anostethinking As pune negru cu rosu sangeriuhappy

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Din cate am observat eu, cred ca maro

| negru30 a răspuns:

Conteaza? - uitati-va si voi la terapia culorilor - la ce se poarta anul acesta mereu imi lacrimeaza ochii - imbracati-va in culori vi - incarcati-va cu energie pozitiva nu negativa - bine asta gandesc eu - nu trebuie sa ma si urmati -

| HaineDeVis a răspuns:

Buna Antonia, www.hainedevis.ro este raspunsul la intrebarea ta! Produse de TOP la preturi CORECTE! O zi buna!