| Diamond_1649 a întrebat:

Ce modele de bluze, rochite, pantofi etc stiti? Vreau niste idei dar nu neaparat poze. Vreau sa imi cumpar niste haine. ce arata bine in primavara aceasta?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Inspira-te si tu de-aici http://www.polyvore.com/cgi/shop.browse

| cat a răspuns:

Se menţine în tendinţe stilul punk/rock cu geci de piele purtate fie la fuste, fie la blugi. Trendul animal print este şi el prezent în anul 2011. Pentru fiecare ţinută îţi sunt necesare accesorii potrivite.Eu îţi recomand un site cu colecţii din care să-ţi potriveşti brăţări, cercei, medalioane conform ţinutei pe care o porţi www.crownfashion.ro