| AndreeaCh a întrebat:

In curind este nunta unei prietene si vreau sa-mi cumpar rochie si deja pantofi, accesorii. Va rog sa ma ajutati cu citeva modele de rochite sau chiar outfituri pentru nunta. Merci :*

4 răspunsuri:
| caus3lov3ya a răspuns:

Http://starshiners.ro/ Asta este cel mai bun site de haine daca iti bagi sincer si corect dimensiunile tale nu are cum sa nu ti se potriveasca rochita.Livrarea se face f rapid in max 2 zile si sunt preturi f acceptabile..ai o multime de modele, iar unele sunt chiar rafinate si elegante, eu de aici am luat rochita pentru banchet :X sunt adorabile..bafta :*

| aaadddaaaa10 a răspuns:

Aici gasesti tot ce cauti http://www.polyvore.com/
Sper ca te-am ajutat:*