| Sweety_3695 a întrebat:

Ce nuanta de blond este aceasta: http://www.ziarulorizont.ro/wp-content/uploads/2008/06/b londe.gif? Adica ce vopsea voi cere la magazin? Ce numar? Multumesc! Aaa, si credeti ca imi va iesi pe un par blond mai inchis natural? Fundita:).

1 răspuns:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Nu stiu numarul, dar cauta si u prin supermarketuri nuanta asta dar ca sa aisa nuanta dorita mai intai te dai cu decolroant, sa fie de ft buna calitatesa nu-ti arda sua dterioreze parul ok? daca nu te descurci si nu agsesti du-te la coafor cu imaginea aia ii arati ce culoarea vrei si iti va face!
Sper ca te-am ajutat!:*