| Sarraa97 a întrebat:

As vrea sa imi spuenti ce parere aveti despre o pereche de blugi deschisi(alb spre gri) pe margini cu tinte pana jos, in picioare balerini negri in fata cu o fundita micuta, o camasa roza (imi place enorm laughing ) si un sacou negru destul de interesant si pe umar are ceva pietricele dar nu sunt extravagante.si camasa bagata in pantaloni cu o curea subtire neagra? Si credeti ca as putea merge in club asa?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu asa cred ca ar merge perfect

| AliceIDK a răspuns:

Blugi - Da
Balerini - Da
Camasa Roz - Nu
Camasa Neagra - Da
Sacou - Da, dar sa nu fie larg, sa fie mai mulat.
Camasa neagra bagata in pantaloni cu curea subtire neagra - Da
Club - Acum, da
P.S - daca nu ai o camasa neagra, poti opta pentru o camasa inchisa sau una in dungi. Daca tot nu ai decat camasa roz, merge, dar cu camsa neagra e super smug

| zuzualina a răspuns:

Pentru club vrei? Cu sacou?
Sacou cu jeanși? rolling on the floor

| Sarraa97 explică (pentru zuzualina):

Tu nu ai vazut in viata ta sacou cu jeansi?laughinglaughinglaughing vad ca celelate fete au auzit dar tu nu.mai uitate peste moda draguto...laughing

| zuzualina a răspuns (pentru Sarraa97):

Pentru cineva care ştie cum să se îmbrace, NU rolling on the floor
A stai, tu nu te numeri printre ele laughing laughing laughing laughing

| Sarraa97 explică (pentru zuzualina):

Vrei sa zici ca nici celelalte fete care au spus ca ii bine sau perfect nu se numara printre fetele care stiu sa se imbrace? si nu vreau sa ne certam dar sa stii ca am vazut multe ba chiar foarte multe fete pe strada, la scoala sau in alte locuri cu jeansi si sacou.Si la prezentari de moda am vazut asa ca nu mai am ce comenta...

| zuzualina a răspuns (pentru Sarraa97):

Câte nu au arătat la prezentările de modă şi nu se poartă...
Dar no comment laughing

| Turdeanul a răspuns:

Da merge poti gasi alte haine dragute aici http://starshiners.ro/

| pisicutzaPOKERITZA a răspuns:

E foarte buna idea, dar( parerea mea) cred ca nu ar trebui sa porti fundite si tinte in acelasi moment. Iar camasa las-o afara. Cat despre club nu stiu ca am doar 12 ani dar sunt la un liceu de arte si am invata cum sa combin si asortezi diferite noante de culori sau o imbracaminte. Si ideea ta nu a fost rea de loc! Bafta!

| Sarraa97 explică (pentru pisicutzaPOKERITZA):

Vreau sa spun ca funditele de labalerini nu se prea vad sun micute.Mersi oricum

| Ina96 a răspuns:

Da e perfect! big grin