| pithicot a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul okazii.ro? As vrea sa imi cumpar o trusa d machiaj profesionala, dar nu stiu daca se merita... nu am cumparat niciodata nimic de pe el si nu stiu nici cum sa procedez.Multumesc.funda:*

Răspuns Câştigător
| Dianaღ a răspuns:

Buna! Pai nu stiu... mie nu mi-a lasat o impresie foarte buna. Acum un an mi-am cumparat de acolo un ipod, care a mers o saptamana, si dupa nu se mai deschidea. L`am sunat pe cel de la care am cumparat, si a spus ca nu`i problema lui; ma rog, eu de atunci nu mai cumpar de pe okazii. nu stii cat de seriosi sunt oamenii...
Daca vrei sa-ti cumperi trebuie sa iti faci cont, apoi dai liciteaza la produsul care te intereseaza; o sa primesti un mail, si dupa te descurci tu.

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu mi-am comandat de cateva ori de pe ocazii, tot produse cosmetice si am fost multumita. Si acum ma bate si pe mine gandul sa imi comand o trusa profesionala de farduri si pensule. Eu spun ca se merita, caci pe alte site-uri sau in magazine sunt mult mai scumpe. Ca sa nu iti iei teapa te uiti la calificativele vanzatorului, daca are prea multe negative te sfatuiesc sa cumperi de la altcineva cu calificative pozitive.

| lollitha a răspuns:

Nu am comandat eu dar altcineva apropiat da
un parfum si a fost multumita
si inca ...cateva obiecte cosmetice`happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu cumpara ca pot fii niste facaturi.Asta e parerea mea!