| akaa a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cat costa transportul de pe acest site : http://www.eyeslipsface.com.ro. Ca de exemplu daca imi cumpar un... rimel de pe acel site platesc rimelul si transportul cat face? Dau funda pentru cine imi spune :-*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Scrie chiar pe site-ul lor oficial:
„Dupa plasarea unei comenzi, veti primi un email de confirmare, in care veti avea un numar de ordine si sumarul comenzii, precum si suma pe care o veti avea de plata. Prin Posta Romana -9lei(gratuit la comenzi de peste 160lei).
Curierat rapid GLS -17lei(tarif valabil si pentru zonele rurale).
Prin GLS-curierat rapid, inclusiv in zonele rurale, comanda este livrata a doua zi."
Prin urmare, tu pui comanda, iar în mail-ul de confirmare îți specifică suma. Dacă îți convine, comanzi, dacă nu, anulezi totul.
Baftă!