| simonafrumoasa a întrebat:

ce parere aveti de ricpil rapid la care ii tot face reclama la tv. http://www.google.ro/......tp?/imgres credeti ca da roade? merita sa il cumpar? voi ce ziceti ce parere aveti? sunt disperata am un bar foarte subtire. a si cat costa va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Fαntαsy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. cel mai bine ar fi sa te duci la un coafor bun (macar o data ca sa te informezi) si te poti tunde, frizerul respectiv iti observa cu ocazia asta parul si il poti intreba ce iti recomanda. Sau il poti intreba direct. Stii cum sunt unii. nu fac nimic pe gratis. happy Succes!