| simonafrumoasa a întrebat:

de curand am primit http://www.google.ro/......tp?/imgres de la o prietena si mi-a zis ca ma va ajuta foarte mult. dar eu nu stiu cum actioneaza cu nu scrie nimic pe romana. cum so aplic pe par? cat sa o las? in ce fel ajuta parul? si i schimba cumva culoarea? va rog cei care ma ajuta primesc funda!

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai e o masca de par, o aplici dupa ce te-ai spalat cu sampon, o aplici in tot parul inclusiv la radacina, o lasi sa actioneze cam intre 5 si 10 minute apoi o clatesti.
Aceasta masca e impotriva caderii parului si e chair foarte buna, am folosit si eu, eu am folosit de fapt intreaga gama de balsam sampon si masca si nu mi-a mai cazut parul cu galeata de cand o foosesc, inca imi cade dar in limitele normalului.
Culoarea nu ti-o schimba nu iti face griji.
Sper ca te-am ajutat!