| corinasweety17 a răspuns:

Mie imi place mult cel cu ochi. In plus, din experienta, mi se pare ca earcuff urile care se prind in ureche, ca un cercel sunt ceva mai stabile decat cele care doar se atarna de ureche. De asemenea, daca ai parul lung si vrei sa iti lasi desprins, un earcuff care se prinde in ureche sta ceva mai ok, pe cand cele mai lungi s-ar putea sa se prinda in par sau chiar sa cada.

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Mie imi place primul.
Sper ca te-am ajutat!

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Primele două, foarte drăguţe. ^^
O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Personal imi place primul foarte mult.
Te pup!

| LadyMelian a răspuns:

Personal l-as alege pe primul.Ma caracterizeaza cel mai mult.Dar si pe al III-lea, e mai spooky.

| Plusel a răspuns:

Imi place foarte mult al doilea