| AustralianTeaTree a întrebat:

Ce parere aveti despre crema de buze cu Unt de Shea de la Avon? E buna de ceva?

3 răspunsuri:
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Sal! Mi-am achizitionat si eu acest produs si este superb! Iti face buzele super catifelate.Ti-l recomand cu mare incredere si sper sa-ti placa si tie! Te pup!
Funda?

| mmeme560 a răspuns:

Buna, hidrateaza bine fata de celelalte si rezolva chiar si problema cu buzele crapate.Are o textura transparenta, nonlipicioasa, si rezista pe buze si 30 de min, dupa care nu se mai vede, dar se simte efectul, le lasa moi si catifelate. Sper ca te-am ajutat!happy

| RaluRaluka20 a răspuns:

Eu iti zic dupa parere meu ca nu prea e buna am incercat-owinking funda puppy dog eyes?