| AndruDea a întrebat:

Hey! Ce balsam de buze de la Avon mi-ați recomanda pentru hidratare? Eu am unul de la Color Trend cu cocos dar nu prea îmi hidratează buzele...

Ce părere aveți despre spray-ul pentru păr cu zmeură și hibiscus/ caise și unt de shea? (Din gama Avon Naturals).Dar de rujul Kiss'n go?

Răspuns Câştigător
| Catalina990099 a răspuns:

Cu drag. Sau mai era de la Avon ceva cu miere de albine la un bocanel. De la Naturals cred.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niste porcarii ca tot ce provine de la avon
MArfa de piata vanduta la extrapret

| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand nimic de la Avon, ca au produse de cea mai proasta calitate!

| AndruDea explică (pentru Violleta2022):

Multe dintre ele da, dar am câteva produse foarte bune de la Avon! (Fiecare cu părerea lui ) happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce de la Avon? Sunt produse de proasta calitate. Vezi magazinele DM,

| Catalina990099 a răspuns:

Iti recomand un balsam de buze de la yves rocher cu karite

| AndruDea explică (pentru Catalina990099):

Mulțumesc.

| Catalina990099 a răspuns (pentru AndruDea):

Cu drag. Sau mai era de la Avon ceva cu miere de albine la un bocanel. De la Naturals cred.