| catycatalina a întrebat:

Ce parere aveti despre crema de fata de la Avon cu piersica si lapte de migdale? E buna? funditahappy

5 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

E f f bune ti-o recomand mie mi-a tratat cosuriile dupa fata si mi-a lasat un ten curat si luminos. iar crema de curatara dupa (retine) ca iti lasa fata putin unsuroasa dar daca te vei sterge cu un prosop bine inteles ca nu va mai si afawinking succes si cred ca ti-am fost de folos. Iti recomand produsul cu incredere si mai este bun cel cu miericica happy :*pup

| analia0103 a răspuns:

Da e buna.

| iulyluvy a răspuns:

Da e dar pentru ridurilaughingpa fundita?

| marinaforic a răspuns:

Pentru mine nu este buna, dar depinde de tipul de piele, eu am o piele foarte sensibila

| catycatalina explică:

Am 20 de ani si am tenul uscat.Crezi ca aceasta crema e prea concentrata pentru varsta mea?