| biancaelena20eli a întrebat:

Buna!
ce parere aveti despre fondul de ten revlon photoready? si cat costa?
cel mai bun raspuns primeste funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

L-am folosit şi eu. Mi se pare bun. Nu am probleme cu puncte negre şi coşuri, iar fondul ăsta de ten era tot ce îmi trebuie. Are o consistenţă uşoară şi are puterea de acoperire medie. Preţul, dacă ţin minte, era undeva în jur de 60 lei. Mie mi s-a părul ok, dar la persoanele cu ten cu imperfecţiuni, nu recomand, fiindcă nu acoperă prea bine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biancaelena20eli explică (pentru AikkoxD):

Eu am mai intrebat pe cineva, si a spus ca are o acoperire medie spre mare si are bine inteles si spf!
chiar vreau sa il cumpar dar mai vreau niste sfaturi si idei! ca sa fiu sigura! oricum multumesc!

| AikkoxD a răspuns (pentru biancaelena20eli):

Spf ştiu că are. Nu mai ţin minte cât. Acum depinde şi de ten, mi se părea că nu acoperă prea bine. Are un aspect cât se poate de natural şi se vede foarte bine în fotografii.