| IonutBaa99 a întrebat:

Ce parere aveti despre Alcatel One Touch X POP si ce parere aveti despre Samsung Galaxy Trend.
Si daca puteti sa imi spuneti si care este mai bun si de ce.
Multumesc anticipat primeste funda cel mai detaliat si mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Scheller a răspuns:

Alcatel-ul este mai bun din punct de vedere al perfotmantelor. Bateria tine mai mult ca la galaxy trend, are ecranul mai mare, are mai multi pixeli pe inch, este mai subtire, are o camera mai buna... Eu cred ca as alege Alcatel one touch x pop mai mult ca galaxy trend cu toate ca imi place galaxy trend mai mult. Funda?