| fatmatosun a întrebat:

Bună.
Ce părere aveți despre microblading?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Recunosc ca a trebuit sa ma uit pe Google sa vad ce inseamna asta. La fete, treaca-mearga, treaba lor. Nu ma da pe spate in mod deosebit, dar nici nu pot spune ca imi displace. La baieti, GAAAAAAAAY!

| deadhoe a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Doar uratii sunt homofobi laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru deadhoe):

Nu breh, nu sunt homofob, Freddie Mercury si Rob Halford, de exemplu, ambii gay (well, Freddie era bi, daca e sa privim in ansamblu), sunt artistii mei favoriti. Ma refeream la un gay de-ala in genul femeii cu barba, sau al cretinilor care poarta mizeriile alea de pantaloni cu turul mai jos de genunchi. Sa fim seriosi... nu o baga pe aia cu moda, ca nu tine. Daca de miine ii vezi pe toti pe strada ca umbla cu un castravete infipt in dos, urmezi si tu trendul?

| deadhoe a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Scoate-ti ochii din orbite daca nu mai vrei sa-i vezi. Fiecare se imbraca cum vrea.