| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre pastilele Tomato Plant Weight Loss de slabit sunt naturale poti sa le cumperi de la plafarthinking
am inteles.ca` sunt foarte bune:d...

5 răspunsuri:
| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Or fi ele bune | da` nu risca :p
pentru ca` te poti imbolnavi serios straight face
uite si eu vreau sa slabesc si nu`mi pun increderea in pastile. fa seara si dimineata niste abdomenethinking inceaca sa mananci mai putin si seara dupa ora 6 sau 7. nu mai pui nimic in gura. :d incearca sa renunti la dulciuri si la paine :p. si la prajelihee hee
la mine chiar a mers. :* pana in vara am timp destul sa slabeschee hee
aa si am ` auzit ca ceaiul de soc e bun :* de 2 zile mi-am cumparat si sper sa dea si ala rezultate cu timpu` :*. sper ca te-am lamurit. oricum succes >:d

| Ioana4you_9496 a răspuns:

Da, sunt foarte bune la slabit dar imi pare rau sa te dezamagesc dar poti sa faci ulcer. Iti recomand sa nu folosesti asa ceva nici o data. Unele fete au ajuns si sa faca cancer sau chiar sa si moara pentru ca au vrut sa slabeasca cu pastile de slabit.
Cam asa merge firul: prima data faci gastrita apoi cancer si apoi te duci... (daca este prea tarziu ca sa se mai poata cancerul trata ) Poti incerca dieta prin care a slabit Nicoleta Luciu dupa nastere. Fara ex fizice slabesti 30 de kg in 45 de zile.

| cld2011 a răspuns:

Da, sunt foarte bune
te ajuta sa slabesti mai controlat si nu au un efect atat de agresiv asupra organismului
nu cumpara la bucata de la plafar pentru ca poate nu primesti ceea ce cauti, cumpara mereu cutia intreaga sau asigura-te ca primesti pastilele dintr-o cutie originala (vezi pe tomato.com.ro cum arata cutia)!

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com

| alinadumi a răspuns:

Eu am slabit cu acaiberry 900. Probabil ca sunt mai multe suplimente care chiar functioneaza!
Numai bine!