| Cozyy a întrebat:

A incercat cineva pastilele weight loss de slabit? http://pk.weightlossc.com/

23 răspunsuri:
| nusoatca a răspuns:

De azi, 04.05.12,am inceput si eu sa le iau.o za va tin la curent.

| Cozyy explică (pentru nusoatca):

Nu imi puteti da o adresa de messenger?

| bellatoma a răspuns (pentru nusoatca):

Buna. Cum le-ai primit? Curier? Te-a sunat inainte? Cum se procedeaza cu returnarea banilor? Te cantareste inainte? Eu am facut o comanda la ei de pe 26.04 si nu am primit nici un raspuns. Ai vreun nr de contact de la ei? Nu ii gasesc nicaieri pe net.

| nusoatca a răspuns (pentru Cozyy):

Buna.adresa e simpla "nusoatca""

| nusoatca a răspuns (pentru bellatoma):

Buna
eu am facut comanda la ei pe site.primisem un mail de la ei, cu pastilele astea, si am cmdt.nr de tel n-a, nici eu, ca, pentru confirmarea comenzii, m-au sunat de pe numar privat.si,da,le-am primit prin curier, cu ramburs.in ceea ce priveste garantia,eu cred ca e vrajeala,repet,cred, nu stiu sigur.
si de ce cred asta? pentru ca, vb ta, nu m-a cantarit nimeni anterior, deci ei n-au de unde sa stie daca eu am slabit sau nu.
iar ca site, e http://pk.weightlossc.com/

| Cozyy explică (pentru nusoatca):

Si eu tot de pe site ala am comandat in urma cu o saptamana, dar nimic.

| bellatoma a răspuns (pentru nusoatca):

Si, din momentul in care ai dat comanda la ei pe site, dupa cate zile (lucratoare/nelucratoare) au sunat ei, si dupa cate zile ai primit comanda?

| bellatoma a răspuns (pentru nusoatca):

De pe site-ul acesta am dat si eu comanda.

| nusoatca a răspuns (pentru bellatoma):

Eu dadusem comanda intr-o vineri, ei m-au sunat luni, si in urmatoarea vineri am primit comanda.
dar eu cred ca nu se merita.desi tin si ceva regim alimentar, fara paine, prajeli si dulciuri, de vineri pana azi, n-am dat jos un gram.
cred ca m-am pacalit cam tare.
sa-mi fie invatatura de minte.

| nusoatca a răspuns (pentru Cozyy):

Parerea mea e ca e f bine ca n-ai primit nimic.cred ca n-ai ce pierde.
eu n-am slabit un gram.repet,e vb de mine, poate la voi o sa fie altfel.
cine stie.bafta.

| Cozyy explică (pentru nusoatca):

laughing am primit un mail ieri seara de la ei. Au spus ca au incercat sa ma contacteze telefonic si nu a raspuns nime.Nu m-a sunat nime din pacat. Oricum nu m-am putut abtine si le-am raspuns la mail si i-am intrebat cum pot sa imi recuperez banii daca nu slabesc nici un gram? Pana acum nici un raspuns. Momentan aastept sa ma caute ei. Eu tin regim de o saptamana si am slabit in jur de 2, 3 kg, fac abdomene de 2 ori pe zi cu alte exercitii pentru abdomen, nu e mare filozofie 10 minute de 2 ori pe zi sa faci fitnesshappy si nu mai mananc dulciuri exagerat, mananc un corn cu ciocolata sau un baton de ciocolata si in rest la micul dejun mananc o chifla cu ceva prin ea, ce e prin frigider. la pranz care e pe la ora 5 mananc cartofi natur cu piept de pui la gratar sau cartofi pai cu snitel ceva in genu asta, azi am mancat o salata cu tonhappy yummy si am reusit sa slabesc intr-o saptamana 2, 3 kghappy de azi incep sa alerg pe langa lachappy daca esti din cj poti sa vi si tu

| nusoatca a răspuns (pentru Cozyy):

Buna
sunt din iasi.si din pacate nu prea am timp de sport.am si un bebe care solicita destul de multa atentie, si mai trebuie sa merg si la servici...
stiu ca principalul, pe langa dieta, e sportul, dar zau ca nu-mi mai ramne timp.
multa bafta, ne mai "auzim"

| Cozyy explică (pentru nusoatca):

Sa iti traiasca copilasul.
Eu sunt studentahappy si am timp de tot felul de activitati de astealaughing. Incearca sa faci 5 min seara si 2 min dimineata cateva abdomene scurte cam 50 si e suficient. Eu o sa incep sa merg cateva statii pe jos pana la facultate, e o miscare si asta

| getamaria a răspuns (pentru nusoatca):

Buna ziua, Apa de ploaie nu dau niciun rezultat, eu am inceput sa le ian din data de 5 mai 2012 si nu am slabit. Am luat cu ei legatura pe sait si au spus sa continui tratamentul deoarece unele persoane incep sa dea jos din kg. mai tarziu, in caz contrar ei imi vor returna banii. O sa va mai tin la curent.
MGS

| nusoatca a răspuns (pentru getamaria):

Buna
nici eu n-am slabit deloc.asta e, m-am pacalit si gata.

| claudya31 a răspuns (pentru bellatoma):

Eu am comanda cu trei zile in urma de pe http://pk.weightlossc.com
Am fost a doua zi contactata de la numarul 0749.202.290 apare si pe plic au confirmat livrarea in trei zile lucratoare dar astazi a si venit coletul.
Adresa lor pe plic: RED & JONES SRL
Calea Rahovei nr: 266-268
corp 61; Et 3; camera 12
Bucuresti.
Email: afs@red-jones.ro

Sper sa fie de ajutor tuturor care au nevoie :)

| Stupariu_Oana_1975 a răspuns (pentru nusoatca):

Da,cred ca este o mare vrazeala, cat ai platit

| getamaria a răspuns:

Am inceput sa iau aceste pastile asa cum v-am mai scris in data de 5 mai 2012. Nu am slabit absolut de loc. M-am adresat prin e-mail la adresa dumnealor, mi-au spus ca trebuie sa trimit cutiile chiar goale in Polonia, taxele fiind suportate de mine, etc.etc, Este o hotie pe fata. Cred ca nu stiu peste cine au dat? Daca nu vor sa rezolvam pe cale amiabila, urmeaza consecintele pe care le merita. Eu am toata corespondenta intre mine si firma. O sa va tin la curent.

| Deac_Alina_1987 a răspuns (pentru getamaria):

Nu pot sa cred ca de atata timp nu ai dat jos nimic... asta chiar e hotie

| gabinem a răspuns (pentru getamaria):

Ai intreprins ceva in recuperarea banilor? Vreau si eu sa fac ceva cu ei dar nu stiu ce. Multumesc

| Postolache_Cornel_1975 a răspuns:

Pot oferi adresa celor interesati.eu acum recent am facut comanda nu stiu rezultatul astept, sper sa nu ma dezamageasca
adresa.complexpress..logisztika kft. obor koz 1 zip 1038 budapest.telf.0036 12034681., 0036306942450/

| Jumbo_Coco_1974 a răspuns:

Stie cineva adresa de unde vin pastilele? Eu vreau sa returnez flaconul, le-am luat si nu s-a dus nimic, nimic jos. Ei spun ca il pot returna, dar nu mai am ambalajul de la curier si nu stiu adresa lor. Multumesc.

| Postolache_Cornel_1975 a răspuns (pentru Jumbo_Coco_1974):

Buna adresa complexpress logisztika kft. obor koz 1 zip 1038 budapest. telef 003612034581 oo36306942450.